Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Okrzeszyce - Oferty sprzedaży domów

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z piwnicą, ul. Świnoujska

Kuźniki,Wrocław(Okrzeszyce + 16 km)

999 000 zł115,89 m² 8 620 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Doradca klienta: jacek Mamiński nr lic. Pfrn 30802 Tel   Wyłącznie w sdp Nieruchomości! Połowa willi z lat 30-tych XX wieku z dużym ogrodem (400 m2) i możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Kotowice

Kotowice(Okrzeszyce + 10 km)

699 000 zł180 m² 3 883 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Opiekun oferty: emilian Janusz Tel.:   *Oferta dostępna tylko w SDP Nieruchomości *Cena podlega negocjacji Podstawowe informacje: Dom wolnostojący o powierzchni mieszkalnej ok. 100 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Radosna

Wysoka(Okrzeszyce + 12 km)

2 959 000 zł244,61 m² 12 096,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 398 m²

Elegancki dom wolnostojący z pięknym ogrodem - Wysoka O nieruchomości Powierzchnia domu: 244,61 m Powierzchnia działki: 1 398 m Rok budowy: 2005 Typ: dom jednorodzinny wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Różana

Święta Katarzyna(Okrzeszyce + 6 km)

750 000 zł310 m² 2 419,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:620 m²

Rezerwacja Szukasz domu, który możesz stworzyć od nowa po swojemu, z klimatem i charakterem, jakiego nie znajdziesz w nowym budownictwie? To miejsce, które łączy solidną poniemiecką.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem, ul. Grota-Roweckiego

Ołtaszyn,Wrocław(Okrzeszyce + 16 km)

1 299 000 zł141,20 m² 9 199,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:235 m²

Nowoczesny dom szeregowy z garażem | 141,2 m | ogród | Krzyki-W okolicy Grota Roweckiego. Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 141,2 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Nowiny(Okrzeszyce + 16 km)

1 190 000 zł122 m² 9 754,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Domy w otoczeniu lasu Na sprzedaż wyjątkowy , wolnostojący , parterowy dom w miejscowości Nowiny, 3 minuty od Kobierzyc. Domy wybudowane z pustaka ceramicznego sprzedawane w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Pruszowice

Pruszowice(Okrzeszyce + 24 km)

800 000 zł85,90 m² 9 313,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:141 m²

0% Prowizji | Dom z cegły pod Wrocławiem | Ogród i Taras | Bez pcc Kupując tę nieruchomość, nie płacisz żadnej prowizji dla biura nieruchomości. Wszystkie domy są dostępne do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Lipowa

Gniechowice(Okrzeszyce + 21 km)

890 000 zł131,73 m² 6 756 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:210 m²

Na sprzedaż energooszczędny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 131,73 m, wyróżniający się wykończeniem w standardzie premium. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Kurpiów

Ołtaszyn,Wrocław(Okrzeszyce + 16 km)

3 490 000 zł408 m² 8 553,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 114 m²

Doradca Klienta Justyna Filipowicz Nr Licencji pfrn 29417 tel.   Ekskluzywny dom zachwyca harmonijnym połączeniem reprezentacyjnych wnętrz, funkcjonalnego układu pomieszczeń oraz pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Okrzeszyce

Okrzeszyce,dolnośląskie

550 000 zł150 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Na sprzedaż dom z działka o powierzchni 3100 m (31 arów) , położona w miejscowości Okrzeszyce, gmina Żórawina , zaledwie kilkanaście minut od Wrocławia. Podstawowe informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilczkowice

Wilczkowice(Okrzeszyce + 21 km)

499 000 zł100 m² 4 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Wilczkowice - cicha i spokojna wieś między Jordanowem a Sobótką, zamieszkała przez 230 osób. Szybki dojazd do Wrocławia zwłaszcza z możliwością powstającej nowej drogi S-8 Wrocław-.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij